Martin Jáňa

Ponuka

ponuka-akordeon

Hranie na koncertný akordeón

Môj repertoár je zložený zo širokého spektra skladieb. Predovšetkým sú to známe klasické skladby, zábavná koncertná hudba, talianske, tirolské skladby, francúzske šansóny, tango, jazzové partitúry a samozrejme ľudové piesne v rôznych úpravách. Viem sa i prispôsobiť Vašim špeciálnym požiadavkám a zahrať piesne na želanie.

Hrám na koncertný akordeón talianskej značky SCANDALLI, ktorý je ozvučený špeciálnymi kondenzátorovými mikrofónmi AKG pre akordeón, čiže viem dostatočne ozvučiť i väčšie priestory.

Ukážky si môžete vypočuť v sekcii VIDEO


ponuka-ve-dvou

„Ve dvou se to lépe táhne“ – hranie na klavíri so speváčkou

Približne pred 3 rokmi som začal spolupracovať, hrať a spievať s vynikajúcou speváčkou Kristínou Tomaščíkovou. Spoločne účinkujeme na rôznych spoločenských akciách ako sú vernisáže, hudobná produkcia v hoteloch i rôzne firemné akcie. Náš repertoár je zložený zo známych piesní, ako sú piesne od hudobnej skupiny ABBA, QUEEN, BEATLES ďalej rôzne československé skladby i súčasné hity napr. od speváčky LADY GAGA, DUFFY

Ukážku si môžete vypočuť NA TOMTO ODKAZE

Kristína Tomaščíková sa narodila v Žiline. Už odmalička sa venovala spevu a hre na gitare. Ako 12- ročná začala spievať v kúpeľnom dome Aphrodite v Rajeckých Tepliciach. Ako 17 – ročná sa dostala do 40-tky najlepších spevákov v súťaži SUPERSTAR, kde mala možnosť sa porovnať s najlepšími spevákmi v SR. Momentálne študuje na Trnavskej univerzite.


ponuka-jump

Ponuka na oslavy a jubileá – DUO JUMP

Duo JUMP je hudobná skupina, ktorú tvorím s mojou sestrou a speváčkou v jednej osobe Simonou Jáňovou. Náš repertoár je prevažne určený na rodinné oslavy a jubileá, ktorým vieme roztancovať veľkú časť obecenstva. Repertoár tvoria piesne predovšetkým evergreeny, Repete hity, známe tanečné piesne od československých interprétov a samozrejme ľudové piesne. Simona má veľký talent na vytváranie a interpretáciu blahoželaní, ktorými spestrí začiatok každej oslavy za sprievodu klavíra.

Počas týchto akcií hrám na keyboarde-workstation od firmy Roland a medzihry vyplňujem hrou na trombón. Aparatúra sa skladá z PA systému značky PEAVEY 600W a zo svetelných efektov značky MARTIN.